1/6

Gepubliceerd
2024-05-24

Main partner hey! telecom verlengt voor twee seizoenen

Union en hey! zullen tot juni 2026 aan elkaar verbonden blijven! Onze telecom- en shirtpartner heeft de scherpste prijzen voor mobiele abonnementen op maat. hey! maakt gebruik van het Orange-netwerk. 

Sinds het seizoen 2022-2023 siert hey! onze truitjes, op de rug van onze spelers in België en op de borst in Europa. Dat zal ook de twee volgende seizoenen het geval zijn.

 

“Net als onze club is hey! een naam die de laatste jaren opmars maakt en overal wel een belletje doet rinkelen”, zegt commercieel directeur Victor Pensis. “Deze vernieuwde deal getuigt van vertrouwen, maar gaat ook onze samenwerking op het vlak van visibiliteit en partneractivaties verder intensifiëren.”

Ook voor hey! is partner zijn van Union een doordachte keuze. Chief Brand, Commucatie & CSR-verantwoordelijke van hey! Isabelle Vanden Eede vertelt: “Deze hernieuwde sponsoring weerspiegelt de sterke waarden die hey! deelt met Royale Union Saint-Gilloise: onze respectieve actieterreinen als uitdagers aanwakkeren, betrokken zijn en vrijgevigheid bieden aan onze klanten”.

 

Union bedankt hey! telecom voor het vertrouwen en de samenwerking.